Terpilih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top posters
Hiri (195)
Zabíjení a souboje I_vote_lcapZabíjení a souboje I_voting_barZabíjení a souboje I_vote_rcap 
Caffu (110)
Zabíjení a souboje I_vote_lcapZabíjení a souboje I_voting_barZabíjení a souboje I_vote_rcap 
Getout (84)
Zabíjení a souboje I_vote_lcapZabíjení a souboje I_voting_barZabíjení a souboje I_vote_rcap 
Senji (79)
Zabíjení a souboje I_vote_lcapZabíjení a souboje I_voting_barZabíjení a souboje I_vote_rcap 
Yoshiro Shinsuke (61)
Zabíjení a souboje I_vote_lcapZabíjení a souboje I_voting_barZabíjení a souboje I_vote_rcap 
Terpilih (34)
Zabíjení a souboje I_vote_lcapZabíjení a souboje I_voting_barZabíjení a souboje I_vote_rcap 
Castiel (23)
Zabíjení a souboje I_vote_lcapZabíjení a souboje I_voting_barZabíjení a souboje I_vote_rcap 
Zawyn (16)
Zabíjení a souboje I_vote_lcapZabíjení a souboje I_voting_barZabíjení a souboje I_vote_rcap 
sadlos (3)
Zabíjení a souboje I_vote_lcapZabíjení a souboje I_voting_barZabíjení a souboje I_vote_rcap 
Stařec Kaede (2)
Zabíjení a souboje I_vote_lcapZabíjení a souboje I_voting_barZabíjení a souboje I_vote_rcap 

Oznámení
Pro pravidla klikněte zde:


Zde se po registraci musíte zapsat:

Zabíjení a souboje

Goto down

Zabíjení a souboje Empty Zabíjení a souboje

Příspěvek  Hiri Sun Jun 19 2011, 03:09

Pokud to nebude opravdu, ale opravdu nutné, pokuste se nezabíjet ostatní hráče. Zabíjet se samozřejmě smí, proto se také vytvořilo Peklo a Nebe, ale zbytečně by poté vznikaly trapné situace, typu: ,,Jak to, že ještě žiješ, když jsem tě zabil?''

Také by se mělo málo zabíjet, aby si někdo nezakládal na reputaci ''velkého zabijáka'', který všechny zabije a myslí si o sobě, že je ze všech nejlepší a nejsilnější.

Navíc byste se při souboji neměli neustále ''vyhýbat'' soupeřovým útokům. Uvedu příklad:
A: Objevil jsem se za ním a pokusil jsem se ho přeseknout.
B: Vyhnul jsem se.

Toto by se mělo používat co nejméně, avšak používat se to občas smí.

V souboji by se nemělo používat útočení, typu: Objevil jsem se u něj, když jedl a usekl mu hlavu. Nemohl se vyhnout, neboť to nečekal a jedl.
Takovéto zabíjení je zakázané. Namísto toho by se mělo útočit na způsob: Objevil jsem se u něj a pokusil jsem se mu useknout hlavu
Takovéto útočení by bylo ideální.

Je zakázané dorážení. To znamená, že když je nepřítel v bezvědomí, spánku, nebo ve stavu, ve kterém je bezbranný, nesmíte na něj použít smrtící úder. Používání schopností, které nejsou smrtelné na bezbranného, jsou povoleny. Stejně tak jsou povoleny na nepřátele, kteří se bránit mohou. Dorážení v souboji na 'život a na smrt' je povoleno.

Všichni hráči by si měli uvědomit, že hrají/bojují s jinými, živými hráči, a ne s PC.

V souboji by se nemělo používat hodně schopností najednou, jako kdybyste byli nevyčerpatelní, nezastavitelní bossové. Každá schopnost stojí nějakou únavu. Například nemůžete použít všech osm schopností za sebou, když jste stupeň S a nedostat ze sebe ani kapku potu.

Nikdo není nesmrtelný a každý se dá porazit. Pokud jste již přijali velké množství ran, jste celí pomlácení a od(své) krve, nemůžete dál bojovat, jakoby se vám nic nestalo. Když se objevíte v takovéto situaci a nepřítel ještě může dál bojovat, zatímco vy ne, musíte přijmout prohru a nechat se porazit.

Nikdo nemůže v souboji 1 vs 1 porazit vyšší stupeň, než je on sám. Jedině ve výjimečných případech, kdy se silnější(maximálně o jeden stupeň) vzdá, nebo je již vyčerpaný.
Hiri
Hiri
Člověk
Člověk

Jméno (ve hře) : Hiri
Příjmení (ve hře) : Yagara
Věk (ve hře) : 19
Typ (ve hře) : Člověk
Stupeň úrovně (ve hře) : S
Váha (ve hře) : 56 kg
Výška (ve hře) : 156 cm
Příběh (ve hře) : Narodil se v obyčejné rodině, která žila v městě Ryuuno. Když objevil svoji schopnost v devíti letech, omylem s ní zabil své rodiče a doteď o tom neví nikdo, krom Yoshira a jeho samotného. Nyní má sestru, které je 15 a stará se o ni.
Povaha (ve hře) : Rád bojuje, klidný, tichý, ironický, spíše zamyšlený
Sen (ve hře) : Není
Strach (ve hře) : Nezveřejňuje
Zbraň (ve hře) : Přízračný meč, který odolá jakékoli teplotě
Schopnosti (ve hře) : V podpisu
Počet příspěvků : 195

http://ncpt.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru